Ana içeriğe atla

Nisan Ayı Kitap AlışverişlerimMerhabalar

Alışveriş çılgınlığım bazı insanlar gibi giyime, kuşama, süse püse değil kitaba. Kendimi yine tutamadım. Bu ayı boş geçeyim nasıl olsa elimde okunacak çok kitabım var derken bir de baktım kendimi nette kredi kart numaralarını ekrana girerken buluverdim.


Debbie Macomber malum ben daha elimdeki kitaplarını bitiremeden sürekli kitap çıkarıyor. Hızına yetişmek maalesef mümkün değil. Mümkünse bir süre kitap falan çıkarmasın. Daha elimdeki kitaplarını okuyamadım. Fakat bu son aldıklarımla Debbie Macomber'ın ülkemizdeki Türkçe'ye çevrilmiş olan bütün kitaplarını almış oldum. 

Debbie Macomber takipçileri bilirler ancak, bilmeyenler için söyleyeyim Blossom Sokağı serisinden sonra Cedar Cover serisini çıkardı. Bu kitapların içinden sadece Bir Buket Aşk kitabı Blossom sokağına ait. Yıldızlı Gece seriden bağımsız bir kitap. Kalanlar ise Cedar Cover serisinin devam kitapları. 

Debbie Macomber tarzını seviyorum. Her ne kadar insanlar fazla Polyanna olduğunu düşünseler de bu tarz kitapları herkesin okuması gerektiği kanaatindeyim. En azından belki de kaybolmaya başlamış olan insanlığımızı geri kazanmamıza bir nebze de olsa yardımı olur.

Herkese Keyifli Okumalar Dilerim.

Yorumlar