Ana içeriğe atla

Müjde Aklanoğlu - Bana Bir Masal Anlatsana Kitap Tanıtımı

Merhabalar

Wattpad'de daha önceden bir kısmını okuduğum ancak sonrasında kitap olacağından dolayı kaldırılan gerçek bir hikayenin kitap olmuş hali. Müjde Aklanoğlu Bana Bir Masal Anlat.

Wattpad'de yayınlanan adı Günlük'dü. Tam hikayeye alışıyorken kaldırıldı. Ne olacak bu hikayenin sonu derken kitap olduğunu duymak çok güzel. Açıkçası diğer hikayelerinden birinin kitap olması daha muhtemel görünüyordu. Herkesin dilinde dolanan  "çok ağlayacağız" kelimesi var ki, açıkçası ne kadar ağlayacağız kısmını merak ediyorum. Fakat bunun yanında hikayenin ve olayların geçtiği yerlerin gerçek olması sadece isimlerin değiştirilmesi de hikayenin aslının bozulmamış olması, insan da daha bir okuma merakı uyandırıyor.

Kitap şu anda satışa çıkmış durumda. Kitabın gerçek bir hikaye olmasından dolayı, alma önceliği kazandı. Canan ve Efe'nin hikayesini çok da merak ediyorum. Kitabı okuduktan sonra blogda yorumlayacağım. Umarım sonu kötü biten bir hikaye değildir. Mutsuz sonları gerçekten sevmiyorum. Hele ki bu gerçekten yaşanmışsa.

Keyifli Okumalar Dilerim.

Tanıtım Bülteninden


Sıradaki şarkın olmak istiyorum...

Ben çalayım kalbini, sen söyle...

Bir yürekle iki kişilik dinleriz biz!

DİKKAT!
Bu hikayede geçen konular ve yerler tamamen gerçektir. Sadece isimler değiştirilmiştir.
Asi yüreğin mavi sırrına konu olan bir İstanbul masalını okumaya hazır olun.
"İçinde kurtların olmadığı, saatin on ikiyi hiç vurmadığı, arabanın balkabağına dönüşmediği, prensin asla kurbağa olmayacağı bir masal...
Bana bizim mutlu sonla biten masalımızı anlat. Bıkmadan, usanmadan, sıkılmadan uydurdu bana yeni masallar Efem... Beni mutlu etti. Saçlarımı okşadı,  gözlerime bakıp gülümsedi ve ben mutlu olmasını öğrendim.  Bir masal ne kadar gerçek olurdu? Bilmiyordum, ama mutlu olmanın, sadece onun sesini dinlerken gözlerini bakmak olduğunu öğreniyordum. Ve ben ona sormaktan hiç bıkmayacağım bir soruya gebe kaldığımı bilmiyordum. Efe bana o gün ve sonrasında hep aynı masalı anlattı.
Ayrılığın bize uğramayacağına, ellerimizin birleştiği günkü gibi hiç ayrılmayacağına inandığım masallar.
Efe anlattı ben inandım.


Basım Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 696

Olimpos Yayınları

Yorumlar