Ana içeriğe atla

Meral Kır - Aşkın Kokusunu Aldım Kitap Tanıtımı

Merhabalar

Meral Kır sevenlere çok güzel bir haberle geldim. Meral Kır'ın yepyeni kitabı Aşkın Kokusunu Aldım 03.05.2016 Salı günü raflarda yerini almaya hazırlanıyor.Meral Kır'ın şu ana kadar çıkan üç kitabını da okumuş biri olarak, okumayanlar için yazarın kalemini, kurgularını ve bu kurguların içine harmanlanmış olan aşkları seveceğinizi düşünüyorum.Aşkın Kokusunu Aldım Sancaktarlar serisinin son kitabı. Ancak ben her ne kadar kendi halinde gibi dursa da Mehmet Sancaktar içinde bir kitap yazılmasından yanayım. Yazarın dikkatine.....


Meral Kır'ın üç kitabında da okuyanlar bilirler hep böyle değişik şeyler vardı. Bu sefer de aralarında çiçekler var. Sizlere bir kaç tanesini yayınlıyorum. Kitabı temin etmek isteyenler için, kitap satış sitelerinde ön satışa sunulmuştur. Serra'nın hikayesi bakalım nasıl olmuş?
Hepinize Keyifli Okumalar.

Tanıtım Bülteninden

Aşktan kaçan bir kadın... Aşktan yanarak vazgeçmiş bir adam... Yaralarını sarmalarına engel olan yalanlar ve geçmişten gelen büyük sırlar...

Hiçbir aşk bu kadar imkânsız olmamış ve hiç kimse aşkı bu kadar çok istememişti.
Futboldaki büyük başarılarını antrenörlüğüne de taşıyan Barış Dağlı için hayat, tek ailesi olan Fırat’tan ibaretti. Onu korumak adına, ustaca kullandığı kelimeleriyle karşısındakini çileden çıkaran Serra Sancaktar’ı hayatına dâhil etmeye karar verdiğinde genç kadının menekşe kokusunu hesaba katmamıştı. Üstelik artık kalbi gibi takımı da tehlikedeydi. Hırsına yenilen oyuncusunun ölümünün ardındaki sırlar, karanlık geçmişi yeniden aydınlattığında Barış’ın önce kalbini, sonra da Serra’yı kurtarması gerekecekti.
Güçlü ve başarılı Serra Sancaktar, etrafına ördüğü duvarların arasında örnek bir hayat yaşarken kendini büyük bir skandalın içinde bulmuştu. Üstelik onu, ailesi için bir tehdit olarak gören Serra, hayatını kâbusa çevirmeye kararlı olan Barış Dağlı’nın puslu gözlerine baktığı andan itibaren artık eski Serra değildi.
Her zorluğa direnen Serra’nın gücü bir tek aşka yetmediğinde, kırılan kalbinin parçalarını toplaması hiç kolay olmamıştı. Çünkü tüm bencilliği ve hainliğiyle, başka bir kadının yaktığı bu adama âşıktı.
Soluksuz okuyacağınız bir macera ve her satırında size kendini hissettirecek amansız bir aşk hikâyesi...


Basım Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 472

Aspendos Yayınları

Yorumlar