Ana içeriğe atla

Agatha Christie - Pembe Evdeki Ölü Kitap Tanıtımı


Merhabalar

Polisiye roman okumayı sevenler, özellikle polisiye kitap yazarlarını takip edenler Agatha Christie'nin polisiye romanının ağa babası olduğunu bilirler. Sizlere çok güzel bir haberle geldim. Agatha Christie bugün raflara yeni bir kitabını daha ekledi. Pembe Evdeki Ölü.


Polisiye yazmak herkesin harcı değildir. Aşk romanına hiç benzemez. Zira kurgu ve detaylar, okuyucuya falso vermeden sonuna getirmek gerçekten başarı , zeka ve bilgi gerektirir. Okuyucuyu ters köşeye getirmek ise her baba yiğidin harcı değildir fakat konu Agatha Christie ise kesinlikle okunması gerekir. 

Agatha Christie okuyanlar için yepyeni bir heyecan. Okumayanlar ise çok şeyler kaçırırlar zira yazar gerçekten yazıyor. Pembe Evdeki Ölü' de eminim diğer kitaplarından aşağı kalmamıştır. Kısa zamanda blogumda sizlere yorumlamak dileğiyle.

Hepinize keyifli okumalar diliyorum.

Tanıtım Bülteninden


Tommy ve Tuppence, huzur evinde kalan teyzelerini ziyaret ettiklerinde yaşlı kadınların oradaki doktorlardan kuşkulanmalarını ve bazı tersliklerden bahsetmelerini önemsemezler, ne de olsa teyzeleri huysuz ihtiyarın tekidir. 


Ancak Bayan Lockett “zehirli mantar çorbası”ndan ve Bayan Lancaster “şöminenin arkasında gizlenen cesetler”den söz ettiğinde Tommy ve Tuppence, kendilerini tüyler ürpertici bir maceranın içinde bulurlar ve bu macera her ikisini de ölümün eşiğine getirir... 


“Uzun zamandır okuduğum en ürkütücü ve gizemli Agatha Christie romanı.” Sunday Express

Basım Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 272

Alton Kitaplar

Yorumlar