Ana içeriğe atla

Jennifer Weiner - Her Gün Biraz Daha Yakın Kitap Tanıtımı


Merhabalar

01.03.2016 tarihinde yani yarın raflarda yerini alacak bir kitap Jennifer Weiner Her Gün Biraz Daha Yakın .
Kitabın konusu klasik olmakla beraber bana ilgi çekici gelen kısmı çocukken tesadüfen karşılaşmış olmaları ve yıllar sonra yeniden bir tesadüf eseri bir araya gelerek aşkı yaşamaları. Uzun zamandır sizlere aşkla ilgili kitap önermediğimi fark ettim. Geçmiş ve şimdiki zaman arasında bir yolculuğa çıkaracak olan yazar Jennifer Weiner'ın ülkemizde yayınlanmış olan bir kaç kitabı daha var. Okuyucular tarafından sevilen kitapları anlatım ve akıcılık açısından da tam not almış. Bakalım Her Gün Biraz Daha yakın kitabı da diğer kitapları gibi sevilecek bir hikayeye ve çeviriye sahip mi? Kitap satış sitelerinde de ön satışa sunulan kitap umarım bize çocukluğun o saf tertemiz duygularını da yaşatabilir.

Hepinize keyifli okumalar dilerim.

Tanıtım Bülteninden


İkinci şans, gerçek aşk ve akıp giden yaşam üzerine unutulmaz bir hikâye…

Rachel ve Andy bir gece Acil Servis’te karşılaştıklarında sadece sekiz yaşındalardı. Doğuştan kalp rahatsızlığı olan Rachel ölümün kıyısında yaşarken, Andy kolu kırılmış yalnız bir çocuktu. Bir daha asla karşılaşamayacaklarını sanarak ayrıldılar...
Oysa zengin bir yaşam süren Rachel ve Philadelphia’nın belalı sokaklarından koşarak uzak durmaya çalışan Andy’nin yolları yıllar sonra yeniden kesişecekti, hem de bu kez aşkla!
Her Gün Biraz Daha Yakın’da Rachel ve Andy’nin aşkı, sevgiyi ve yaşamdaki doğruları arayışlarını okurken insanların ne kadar değişebileceğine ve gerçek aşka şahitlik edeceksiniz. 
“Weiner’in bu romanı saf romantizm ve kalbini sızlatacak satırlarla dolu… Yazarın karakterleri yaratma yeteneği okuyucuları hızla kendine bağlayacak. Rachel ve Andy’nin çocukluktan yetişkinliğe geçişinde onları tanıyacak, sevecek ve kendinizi gülmekle ağlamak arasında gidip gelirken bulacaksınız.”
– Booklist 
“Okuyucular gülecek, duygulanacak ve kendilerini hikâyenin içinde kaybolurken Weiner’in asıl sorusuyla karşı karşıya bulacaklar: “Ruh eşi gerçekten var mı?” Weiner bu romanında da ince ayrıntılarla karakterlere can veriyor. Bu kaybedilip tekrar bulunan sonsuz bir aşkın hikâyesi…”
– Associated Press
" Yürekleri okşayan kusursuz ve dokunaklı bir hikâye."
-Kirkus Reviews


Basım Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 384

İndigo Kitap

Yorumlar