Ana içeriğe atla

Maggie O'Farrell - Sevgilimin Sevgilisi Kitap Tanıtımı


Merhabalar

Hadi bakalım biraz da gerilim okuyalım. Hayaletler geceleri  rüyalarımıza girer mi acaba? 08.01.2016 tarihinde raflarda olacak Maggie O'Farrell Sevgilimin Sevgilisi ile adrenalin tavan yapsın ister misiniz? Açıkçası ben isterim.

Kitap tanıtımında fantastik tarz da gibi görünen bir roman bizi beklese de, açıkçası polisiye roman okuyup da sonunu çözmeye çalışırcasına bir roman okuyacağımızı düşünüyorum. Kaldı ki eski sevgili neden yeni sevgilinin hayatına girsin? Bu da ayrı merak konusu.

Yapı Kredi Yayınları'nın kitaplarında bugüne kadar olumsuz bir basım görmedim. Kitap içeriği olarak da ilgi çekici ve sürükleyici görünüyor. O zaman hadi bakalım okumaya devam. Kitap ön siparişleri açılmış durumda. 

Herkese keyifli okumalar.


Tanıtım Bülteninden


Londra’da yaşayan Lily, bir partide tanışıp tutkulu bir ilişkiye başladığı Marcus’un evine taşındığı zaman, bu evde başına geleceklerden habersizdir. Marcus’un eski sevgilisi Sinead’in hayaleti umulmadık anlarda karşısına çıkmaya başlar. Bu karşılaşmalar Lily’nin hayatını kâbusa çevirecek, onu Marcus’la ilişkisini sorgulamaya, hatta sevgilisinin gerçekte kim olduğunu araştırmaya yöneltecektir

Sevgilimin Sevgilisi, tutku, aldatma ve eski aşkların hayaletleri hakkında sürükleyici, sürprizlerle dolu, lirik bir roman.


Basım Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 224

Yapı Kredi Yayınları

Yorumlar