Ana içeriğe atla

Lucy Robinson - Aşkın Tuhaf Halleri Kitap Tanıtımı


Merhabalar

22.01.2016 tarihinde okuyucusuyla buluşmaya hazırlanan bir kitap var karşınızda. Lucy Robinson Aşkın Tuhaf Halleri.
Tanıtım yazısını okuduğumda ilk aklıma gelen aslında başkalarının ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz şeylerin bazen kendimizin ihtiyacının olduğu ve bunu sonradan fark etmemizdir. Nasıl ki ruhu hasta birini doktora yönlendirmeye çalışıyorsak, zaman zaman bu kendimiz için de geçerlidir ve bunu sonradan belki de iş işten geçtikten sonra fark ederiz.

Lucy Robinson Aşkın Tuhaf Halleri kitabında tanıtım yazısına bakarsak tam da buna benzer bir olayla okuyucu karşısına çıkıyor. Karakterimiz Charley Lambert aslında kendisinin ihtiyacı olan aşkı başkalarının ihtiyacı olduğunu düşünerek bir web sitesi açıyor ve buradan sonra da olaylar gelişmeye başlıyor.

Aşkın Tuhaf Halleri kitap satış sitelerinde ön siparişe açılmış durumda. Bende okuma ve alışveriş listeme eklediğime göre hepinize keyifli okuamalar diliyorum. 


Tanıtım Bülteninden

Charley Lambert’ın iyi bir işi, göz kamaştıran bir evi ve herkesin sahip olmak isteyeceği karizmatik bir sevgilisi vardı. Ta ki bacağı üç yerden kırılıncaya ve uzun bir süre evde oturmaya mahkûm oluncaya dek.
Tam bir işkolik olan Charley işten uzak kalacağı bu süre içinde kendini oyalayacak bir şeyler bulmaya karar verir ve gazetede gördüğü bir ilan dikkatini çeker. Sevgili bulamayan yalnız insanlar için bir çöpçatanlık sitesi kurar. Ne var ki asıl yardıma ihtiyacı olan kişinin kendisi olduğunun farkına varır. Ve Charley’nin hayatı bundan sonra aklının alamayacağı kadar değişecektir.


Basım Yılı : 2016Sayfa Sayısı : 432Altın Kitaplar

Yorumlar