Ana içeriğe atla

James Patterson - Balayı Kitap Tanıtımı

Merhabalar

Az önce yeni çıkan kitaplara bakıp sizlere hangi kitabın tanıtımını yapayım diye turlarken ilgimi çekti Balayı. James Patterson kitabın yazarı.

Kitabın adına bakıp sıradan bir aşk hikayesi diye düşünürken tanıtım yazısını okuduğumda kafam karma karışık oldu. Kitap aşk hikayesinden daha çok bir macera kitabıymış. Kitap hakkında biraz araştırma yapınca yayınlandığı ülkede çok talep görmüş ve okuyanlardan da tam not almış. Açıkçası adını okuduğumda ön yargılı olsam da okuyucu yorumları ve tanıtım yazısı kitabı iyi derece de pazarlamış durumda ve benim de ilgimi çekip, listelerime girmeyi başardı.

Kitap ülkemizde geçtiğimiz günlerde Goa Kitap tarafından tercüme edilip raflardaki yerini almış. Kitap satış sitelerinde de satışta. Merak uyandırıcı konusuyla en kısa zamanda okumayı ümit ediyorum. James Patterson Balayı ile umarım bizi baymadan güzel bir kitap sunabilmiştir.

Keyifli Okumalar Dilerim.

Tanıtım Bülteninden


Ayın Kitabı Kulübü ve dünya çapındaki başka 15 kitap kulübü yılın uluslararası macera kitabı olarak BALAYI’nı seçti. Tüm yazarların en iyi eserim dedikleri yapıtları vardır. James Patterson’ın BALAYI kitabına hoş geldiniz.


Bütün erkekler tarafından arzulanmak ve bütün kadınlar tarafından kıskanılmak nasıl bir duygudur? Muhteşem. İşte Nora’nın hayalini kurduğu, uğruna çok çalıştığı ve asla taviz vermeyeceği yaşamı böyleydi.

SİZDEN DAHA ÖNCE DE SONUNU KİMSEYE ANLATMAMANIZ İSTENMİŞTİR:
O’Hara onu ilk gördüğünde mükemmel olduğunu düşünür. Görüntüsü, kariyeri, giysileri, farkındalığı, bilmişliği ve umutlandıran seksiliği. İşte bu mükemmellikler  için erkekler sıraya giriyordur. Nora sadece onları cezp etmekle kalmaz, büyüler.

ANCAK, BALAYI’NDA BAŞINI DA KİMSEYE ANLATMAYIN.

Peki, O’Hara neden Nora Sinclair’le bu kadar ilgileniyor? Nora’nın etrafındakilere esrarengiz şeyler olmaktadır­ -özellikle de erkeklere. O’Hara olaya daha yakından  bakınca, onu cezp eden şeylerin içini korkuyla doldurduğunu fark eder ve Nora’yla ilgili tehlikeleri görür. Geçmişinin izah edilemez boşluklarında karanlık noktalar mı vardır? Onu daha fazla tanıdığında, adaleti mi sorgulayacak? Yoksa kendi öldürücü  takıntılarıyla mı karşılaşacak?


Basım Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 343

Goa Basım Yayın

Yorumlar