3 Ocak 2016 Pazar

Debbie Macomber - Bir Buket Aşk / Kitap Tanıtımı


Merhabalar

09.01.2016 tarihinde raflarda yerini alacak sımsıcak duyguların olduğu okurken çok keyif alacağınız bir kitap Debbie Macomber Bir Buket Aşk.Debbie Macomber okumaya başladıysanız tüm serinin kitaplığınızda olmasını istersiniz benim gibi. Okumaya fırsat bulunmaz belki hemen ama yine de orada varlığını hissetmek rahatlatır ruhunuzu. Debbie Macomber belki fazla duygusal yada çok fazla kadınsı gelebilir ama ben yazım tarzını seviyorum.

Sıkı bir Debbie Macomber hayranı olarak önceki kitaplarında okuduğum kişilerin hayatlarının devamını da okumak istiyordum. Sanırım Debbie Macomber sesimi duydu ve sevdiğim üç kişi olan Lydia, Lauren ve Bethanne'yi yazmaya karar verdi. Bu üç kişinin hayatı yine Küçük Mucizeler Dükkanı'nda mı kesişir bilemiyorum (dükkanın adı Bir Yumak Mutluluk bu arada) ama o küçük örgü dükkanını da çok sevdiğimi söylemeliyim.

Sizlere yazarın tüm kitaplarını önerdiğim gibi bu kitabını da kesinlikle tavsiye ediyorum. Kitap ön siparişe açılmış ve siparişleri verildi bile. Haydi bakalım Debbie Macomber hayranları keyifli okumalar diliyorum.

Tanıtım Bülteninden


Kusursuz bir düğün yapmak sonsuza kadar mutlu olmayı garantiler mi? 
Kasabanın örgü dükkânında buluşan birbirinden farklı üç kadın, sorunlarını çözerken arkadaşlıklarından güç alırlar. 
Lydia evliliğinde mutluluğu bulmuştur ama evlatlık kızı ve işinin geleceği için endişe etmektedir. 
Bethanne hâlâ kocasına deliler gibi âşıktır ama uzun mesafe ilişkiyi yürütmek gittikçe zorlaşmıştır ve eski kocası da onu geri kazanmada kararlıdır. 
Lauren her zaman evlenmeyi ve bir aile kurmayı hayal eder ama uzun süredir beraber olduğu erkek arkadaşı evlenmeye yanaşmamaktadır. Hayatına bir anda giren bir yabancı hep hayal ettiği mutlu sona onu taşıyabilecek midir? 
Üç kadının hayatı beklenmedik şekillerde kesişirken, umulmadık olayların ve sevginin hâlâ önlerinde uzanmakta olduğunu fark ederler. 
“Bir Buket Aşk sizi ilk sayfadan alıp götürecek harika bir eser.” 
Fresh Fiction 
“Romantizm ve arkadaşlığı harmanlayan hikâyeler yazmada bir usta olan Debbie Macomber’ın her zaman ortaya heyecan verici eğlenceli şeyler koyabileceğine güvenebilirsiniz.” 
RT Book Reviews 


Basım Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 399

Epsilon Yayınları

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder