Ana içeriğe atla

Kitaplığımı Temizliyorum

Herkese merhaba

Ben Hayata Genç Bakış. Annemle birlikte devam ettirdiğimiz blogda annem kadar yazamamış olsam da, arada sizlere yazmak gerçekten çok güzel ve keyifli.
Annemle birlikte odamdaki kitaplığımı düzenledik. Artık okumayacağım kitapları arkadaşıma vermek üzere ayırdık. Benim için kitaplarımdan ayrılmak çok zor oldu ama annem bana bu konuda sağolsun çok yardımcı oldu. Aslında ayrılmak istediğim başka kitaplarım da var ama onları vermeye kıyamadım. Bir daha ki sefere de o kitapları vereceğim.


Kitaplarımı ayırırken artık bana çok basit gelenlerle başladım. Levent serilerini severek okumuştum. Okuyacaklara tavsiye ederim. Güzel anlatımı var. Üşütük Kızın Günlüğü serisini de okudum. Annem indirimden çok uygun fiyatlara almıştı. Bizim Okul Bi Acayip serisini vermeye kıyamadım. Ancak kitaplıkta durduğu sürece yeni kitaplara yer açılmayacaktı. Kaldı ki bana artık basit gelmeye başladı. Yeniden de okumayacağıma göre, vermek en mantıklısı oldu. 

Kitaplarımı verdiğim arkadaşım çok sevindi. Hepsi de okumak istediği kitaplarmış. Nasrettin Hoca ve Keloğlan masalları da yine ilkokul seviyesindeki kitaplar. Arkadaşım keyifle okusun.

Kitapları verdikten sonra kitaplığımda çok fazla yer açıldı. Annemi yeni kitaplar için kafaya alabilirim. 

Annemin bloğunda yazmak çok güzelmiş. Anneciğim seni çok seviyorum.

Yeni yazılarda görüşmek üzere.

Hoşçakalın.

Hayata Genç Bakış

Yorumlar

  1. bu okul acaip çok tatlı yaaa. saftirik vampir okumadıysan nefis nefis :)

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.