Ana içeriğe atla

Bitenler & Çöpe Gidenler 45

Merhabalar

Bu seferki biten ürünlerim biraz daha temizlik odaklı olacak. Hadi başlayalım. 


Apaks pamuk. Bu markayı sanırım Bim'den alıyorum. Fiyatı uygun. Pamuk sonuçta daha fazla para ödemeye ne gerek var? Yeniden alacağım.


Pastel Göz içi kalemi. Göz içine ten rengi kalem çekmeyi seviyorum. Uzunca bir süredir de siyah kalem kullanmıyorum. Başka bir markanın elimdeki ürünü bitince indirimde almıştım ama memnun kalmadım ve görünen haliyle çöpe gitti maalesef. Kalem göz içine uygularken sıkıntı çıkıyor. Çünkü sürümü zor. Gözüme bastırarak uygulamak durumunda kaldım. Ama bu da göze zarar veriyor. Maalesef beklediğim yapıda değildi. Bir daha da almam.


Mendiva Gözlük Temizleme Mendili. A101 mağazalarında satılan ve her bulduğumda raflardan topladığım bir ürün. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Gözlük dışında tablet, telefon gibi cihazları ekran temizliğinde de çok etkili. Ancak açıldıktan sonra bekletmeden uygulamak lazım. Hemen kuruyor. 40'lı kutu sanırım 2,95.-TL idi.


Uni Wipes markasını çok seviyorum. Her türden ıslak mendilini severek kullanıyorum. Birde şu cep boylar için kapaklı versiyon çıkarsalar süper olacak. Evde stoklu ürünlerimden.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize iyi bakın. Sağlık, mutluluk ve aşkla geçen günleriniz olsun.

Hoşçakalın.

Yorumlar

 1. aa gözlük temizleme mendillerini bilmiyordum çok iyiyimiş paylaştığınız için teşekkürler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutlaka deneyin. Telefon tablet ekranlarını da çok güzel temizliyor. Önemli değil :)

   Sil
 2. ıslak mendil bence en büyük buluş. gözlük temizleme şeysi gratisten alıp telefon temizliyom :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahaahahah o da iyiymiş. Biz gözlük ailesi olduğumuzdan önce gözlük sonra telefon temizliyoruz. Klasik Türk modeli :)

   Sil

Yorum Gönder

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.