29 Haziran 2018 Cuma

Kristin Hannah - Büyülü Fırtına / Kitap Tanıtımı

Merhabalar

Kristin Hannah kitaplarını tamamlıyorum. Daha bir tanesini elime alamadan kadın hemen yenisini çıkarıyor.
Sanırım Debbie Macomber ve Kristin Hannah hızlarına hiçbir zaman yetişemeyeceğim. Öncelikle Kristin Hannah bu ve bir önceki kitabından yazım tarzını değiştirip, biraz daha ütopik kitaplar yazmaya yönlenmiş durumda. Bundan önceki kitabı da ilgimi çekmişti ama bu son çıkacak kitabı daha ilgimi cezbetti. Kitap 06.07.2018 tarihinde raflardaki yerini alacak. O zaman buyurun arka kapağa.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, okumaya devam. Gülümsemeyi unutmayın.

Hoşçakalın.

Tanıtım Bülteninden

Alaina Costanza’nın hayatı büyülü şimşeklerin çaktığı fırtınalı bir gecede tamamen değişir. Aşk romanları yazarı, bir çocuk annesi ve geçmişte çok zor bir hayat yaşamış Alaina, bahçesine düşen yıldırımla gözlerini bir yüzyıl öncesinde açar ve kendi kitabındaki kahramanlardan biri olan tehlikeli kanun kaçağı Killian tarafından kaçırılır. Çok geçmeden Killian ve Alaina’nın karşılaşmasının bir tesadüf olmadığı ortaya çıkar. Alaina, Killian adındaki katili yalnızca hayal gücünün bir ürünü olarak var etmemiştir; onların buluşması, kavrayamayacakları kadar büyük bir gizemin zaman ve mekânı aşan gücüyle mümkün olmuştur. 


Fakat her büyünün bir bedeli vardır… Aşkı, tutkuyu ve kaderi anlayacakları ölümcül bir yolculuğa çıkan Alaina ve Killian artık büyük fedakârlıklarda bulunmak ve zamanla savaş vermek zorundadır. 


Basım Yılı :2018

Sayfa Sayısı : 384

Pegasus Yayınları

8 yorum :

 1. Kristin Hannah'nın yazım tarzını çok seviyorum. :D Kristin Hannah yazısını gördüğüm an tıkladım, öneriniz için teşekkürler. :D

  YanıtlaSil
 2. ay bi saniye ben bunu gördüm kitapçıda yaa elledim de nasıl yaa daha çıkmamış mıııı ay yanıldımı mııı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahahahah. Valla henüz çıkmadı ama sen çıktı diyorsan öyledir :)

   Sil
 3. Hannah'ı ayrı bir seviyorum. Yeni kitabını da mutlaka almak istiyorum ve beğeneceğime inanıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben son iki kitabını alamadım sadece. Kalanların hepsi var. Ama okumak konusunda çok başarılı olduğum söylenemez :(

   Sil
 4. Kristin Hannah'ın kitapları ilk çıktığında okumaya çok niyetlenmiştim hatta bir kaç arkadaşıma da önerdim onlar okudu, çok sevdiler, sonraki kitaplara devam ettiler ama ben bir tane bile okumadım tuhaf oldu biraz. Belki günün birinde kısmet olur:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kristin Hannah akıcı dili var ve olay örgüsü güzel. Son iki kitabı harici hepsini aldım ama bir çoğunu bende maalesef okuyamadım. Ama aralara sıkıştırmak gerek. Umarım sende okursun canım :)

   Sil