Ana içeriğe atla

2.Eskişehir Kitap Fuarı İkü ve 44 Yayınları - Atatürk Kitaplığı ve Birkitap Yayınları

Merhabalar

Güneşli bir Eskişehir günü ama yatağa düşüren cinsten. Cumartesi ve pazar günü de aynen bu şekilde güneşliydi ama ayazı insanın içine işliyordu. O zaman sıcacık kitap fuarı fotoğraflarıyla devam edelim. Bundan sonra son iki yayın kaldı fuar fotoğraflarında. O zaman geri sayım başlasın.


İKÜ Yayınevinde (İstanbul Kültür Üniversitesi) %50 indirim vardı. Anadolu Fuarlarında da yine %50 oranında indirimleri bulunuyor.

44 Yayınlarında özel indirimler vardı. 

Atatürk Kitaplığında da kitabına göre değişen indirimler vardı. Atatürk ayraçları çok güzeldi. Fakat elimde çok fazla ayraç bulunduğundan satın almadım.
Birkitap Yayınları yine benim çok sevdiğim stantlardan oldu. Ahşap yakma ürünler çok şık ve çok güzel duruyorlardı. Ahşap not defteri 10,00.-TL ahşap ayraç 2,50.-TL ahşap duvar süsleri 10,00.-TL Ahşap saatler 15,00.-TL rozat ve anahtarlık ise 5,00.-TL'den satıştaydı. Not defterleri özellikle çok hoşuma gitti ama evde yığınla not defteri olduğundan almadım.


Bugünlük benden bu kadar. Yarın görüşene dek, kendinize çok iyi bakın. Okumayı, gülümsemeyi ihmal etmeyin. Mutlu bir hafta olsun.

Hoşçakalın.

Yorumlar