Ana içeriğe atla

Bitenler & Çöpe Gidenler 27

 
Merhabalar

Yine biten ürünler var ve biriktirmeden fotoğraflayıp yazısını yazmak istedim. Birikince hem fotoğraflamak hem de köşe bucak eşimden saklamak gerçekten zor oluyor. Hadi başlayalım.


Yver Rocher Yumuşatıcı, Besleyici ve Göz Yakmayan Çocuk & Yetişkin Şampuanı. Bu ürün bana ilk Yver Rocher alışverişim sırasında hediye olarak verilmişti. Ürünün vaatleri arasında saç derisini yatıştırması, saçı yumuşatması ve temizlemesi var. 3 yaş ve üzeri çocuklar da kullanabiliyor. Ürün saçlarımı yumuşattı mı? evet ama onun dışında bir etkisini göremedim. Verdiği temizlik hissi güzel ama normalde alıp kullanabileceğim bir şampuan değil. İçeriğinde diğer şampuanlarında olduğu gibi paraben, silikon, renklendirici ve alerjen madde bulunmuyor.


Yver Rocher Badem-Portakal Çiçeği Duş Jeli. Bu duş jelinin yapısını ve kokusunu çok sevdim. Vücutta alerjik bir reaksiyon vermediği gibi, özellikle duş jellerinin sıkıntısı olan kullanımdan sonra vücutta oluşan kaşıntıyı ve kabarmayı da yaşamadım. Vücutta çok ağır bir koku bırakmıyor. Ferah bir kokusu var. Temizlik hissini yaşıyorsunuz. Tavsiye ederim. Yenilerini aldım bile. 


Sensodyne Diş İpleri. Öncelikle Yeşil olanından başlayayım. Yapısı ve diş aralarını temizlemesini sevdim. Sorunsuz bir şekilde kalıntılardan dişleri temizliyor. Yeniden alınabilir. Mavi olanını ise hiç sevemedim. Çok ince bir yapısı var ve diş arasından çekerken ip parçalanıyor. Sırf atmamak adına bitirdim. Yeniden asla almam. 

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, hoşçakalın. Kendinize iyi bakın.

Yorumlar