Ana içeriğe atla

1.Elazığ Kitap Fuarı 28 Eylül - 08 Ekim 2017

Merhabalar

Hadi bakalım yaz bitiyor ve yavaş yavaş yine kitap fuar duyuruları gelmeye başladı. Bakalım sıradaki fuar açılışını nerede yapıyoruz?
Elazığ Belediyesi önderliğinde TOBB ve KOSGEB desteğiyle Elazığ'da bu yıl 1.si gerçekleştirilecek olan kitap fuarıyla başlıyoruz. 

Fuar Ahmet Aytar Meydanında 29 Eylül 2017 Cuma akşamı kapılarını açarken 08 Ekim 2017 Pazar gününe kadar sabah 10:00 akşam 20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Fuar süresince yazar ve şairlerin imza günlerinin yanı sıra söyleşiler, konferanslar ve paneller de olacak. Fuara yüzden fazla yayınevi katılıyor.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz "Elazığ Belediyesi 1.Ulusal Kitap Fuarının şehrin kültür-sanat yaşamına önemli bir renk katacağını belirterek; "Bugüne kadar sosyal belediyecilik ilkemiz doğrultusunda şehrimizin gelişimine katkı sağlamak adına önemli çalışmaları hayata geçirdik. Kitap fuarının özellikle teknolojik gelişmelere paralel olarak kitapların eşsiz ve büyülü dünyasından uzaklaşan gençlerimiz için bir farkındalık oluşturmasını diliyorum. İnanıyorum ki okuyan, araştıran bir nesille daha güzel yarınlara, daha güçlü bir şekilde ulaşacağız. Binlerce yıllık kültür ve tarih mirasına sahip şehrimizde kurulacak kitap fuarına tüm kitap dostlarımızı bekliyoruz" dedi.

Umarız beklenenden fazla katılımla güzel bir fuar gerçekleşir. Tüm kitap dostlarını 1.Elazığ kitap fuarına bekliyoruz. 

Yeni yazılarımda görüşene dek. Mutlu bir pazar günü olsun. Kendinize çok iyi bakın. Okumayı, hayata gülümsemeyi ve tüm canlıları sevmeyi unutmayın.

Hoşçakalın.

Yorumlar