14 Şubat 2017 Salı

3.Üsküdar Kitap Fuarı 11-19 Şubat 2017


Merhabalar

Son zamanlarda kitaplara maalesef çok vakit ayıramadım ama sizlere fuar haberlerini vermeye devam ediyorum. Bugünkü haberimiz Üsküdar ve İstanbulluları daha bir sevindirici türden. Her defasında bahsettiğim İstanbulluları kıskanma meseleme hiç girmiyorum. (Ben fesat değilim) Yine bizim şehirde fuar yok. Ne acı.. Neyse gelelim fuar detaylarına.

Fuar 11 Şubat 2017 cumartesi başladı ve 19 Şubat 2017 Pazar günü sona erecek. Sabah saat 10:00'da kapılarını açan fuar akşam saat 20:00'a kadar ziyaretçilerini kabul edecek. 

Fuar sürecinde imza günü olan yazar ve şairlerin imza günlerini, etkinlik takvimini http://www.uskudarkitapfuari.com/ web adresinden bulabilirsiniz. Fuarın onur yazarı Rasim Özdenören. Fuara 100'den fazla yayın evi ve 200'den fazla yazar katılıyor

Fuarı Üsküdar Belediyesi destekliyor. http://www.uskudar.bel.tr/ adresinden de fuarla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ulaşım detayları ise aşağıda paylaştığım gibi.

Fuar Adres : Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi
Selamiali Mah. Gazi Cad. No:12/1 Bağlarbaşı-Üsküdar/İstanbul

  • Avrupa yakası Marmaray’dan gelen ziyaretçiler, Üsküdar meydanından Fıstıkağacı/Bağlarbaşı istikametine giden toplu taşım araçlarını kullanabilirler.
  • Kadıköy rıhtımdan gelecek olan ziyaretçiler, Karacaahmet mezarlığı/Bağlarbaşı güzergahını kullanmalılar.
  • Boğaziçi Köprüsünden özel araçla gelen ziyaretçiler, Altunizade çıkışından Bağlarbaşı istikametini takip etmeliler.
  • Metrobüs ile gelecek ziyaretçiler, Altunizade durağında inerek Bağlarbaşı istikametine giden toplu taşım araçlarına binebilirler.
  • FSM köprüsünden özel araçla gelen ziyaretçiler, Ümraniye/Üsküdar çıkışını kullanıp Altunizade-Bağlarbaşı istikametinde devam etmeliler.
  • İyi ki kitaplar var. Hepinize mutlu günler diliyorum. Hoşça kalın.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder