Ana içeriğe atla

Bitenler - Çöpe Gidenler 9

Merhabalar

Bitenler çöpe gidenler yazısı ile sizlerleyim. Yazılarım o kadar çoğaldı ki unutmamak adına taslak yapıp sonrasında da sırayla yazıyorum. Hadi bakalım neler bitirmişim.
Neutrogena Siyah Nokta Temizleyici Tonik aslında ben bunu peelingi ile birlikte almıştım. Fakat peeling kullanmayı sevmeyen ben neden peeling aldım onu da bilmiyorum. Peelingi kullanamadan attım zaten. Neutrogena Siyah Nokta Temizleyici Tonik siyah noktayı temizliyor mu? bilemem ama acayip güzel makyaj temizliyor. Bu nedenle de makyaj temizleme ürünü olarak kullandım. Yeniden alabilirim. 
Dipnot: Siyah nokta konusunda maalesef yorumsuzum. Makyaj temizlemesine o kadar dalmışım ki, siyah nokta temizleme gözlemi yapmayı unutmuşum. Yeniden alırsam söz o zaman yapacağım.Nivea'nın tüm ürünlerini çok seviyorum. Özellikle klasik Nivea kokusu varsa daha bir mest durumdayım. Nivea BB-Clean Güzelleştiren&Bakım Yapan Temizleme Suyunu Gratis alışverişim sırasında makyaj temizleme ürünü sorduğumda görevli arkadaşın önerisiyle almıştım. Hassas ciltler için olanını özellikle aldım. Göz makyajı da dahil olmak üzere  makyaj çıkarma da gayet başarılı bulduğum bir ürün. Ancak makyaj temizleme sularının en kötü tarafı çabuk bitmesi. Daha büyük boyu çıkarsa daha iyi olacak. Yeninden almayı düşünüyorum.
Ve gelelim benim sevdiğim diş macunlarından birine. Diyeceksiniz ki biten kutusu nerede? Söyleyeyim efenim. ÇÖPTE. Eşim sağ olsun diş macunu bitince hemen çöpe sallamış. "Ben onun fotoğrafını çekecektim" dediğimde "Üzgünüm çöp ev projene destek olmayacağım" dedi. Bende netten ürünün fotoğrafını sizler için buldum. Bu diş macununu seviyorum fakat asıl Ramazan ayında daha bir çok seviyorum. Ağıza ferahlık verirken susama hissi oluşturmuyor. İlk Amway deterjan siparişimde hemen sepete ekleyeceğim. Normalde sürekli olarak bu diş macununu kullanmamıza rağmen, yakın zaman içinde sipariş vermediğimden alamadım. Ancak yakın zaman içinde diş macunuma kavuşmayı planlıyorum. İçerik konusunda bilgi sahibi değilim. Ancak doğal olduğunu biliyorum. Bu nedenle de güvenle alıyorum.

Hepinize bakımlı ve bol okumalı günler diliyorum.

Yeni yazımda en kısa zamanda görüşmek üzere. Hoşça kalın.

Yorumlar