Ana içeriğe atla

15.10.2016 Bargello Parfüm Alışverişim

Merhabalar

Aslında alışverişi yapalı uzun zaman olmasına rağmen kpss, ev, iş vs. derken yazılarımı maalesef zamanında paylaşamadım. O zaman sırasıyla gelsin yeni yazılarım.
Günümüzde orjinal parfüm alabilen çok az kişi kaldı sanırım. Herkes genelde doldurma parfüme yönelmiş durumda ki bende bunlardan biriyim. Gönül ister ki orjinal alalım ama buna şu hayat pahalılığında bütçe yetmez. Ancak bu tür parfümleri satın alırkenden de her yerden almamak prensip haline gelmeli. Kanserojen madde ve alkol oranı o kadar yüksek parfüm var ki; aldığımız firmaya çok önemli. Bargello'dan aldığım parfümlerde ne kalıcılık konusunda, ne de cilde zarar konusunda şükür ki problem yaşamadım. Umarım kimse de yaşamaz.

Kışın kullandığım tek parfüm 212 Seksy olanı. Kokusu tam kış kokusu ve kesinlikle çok kalıcı. Parfüm numarası 323. Normalde 50 ml parfüm alıyordum. Ancak 100 ml. 2 adet fiyatı 60,00.-TL olunca daha hesaplıya geldi ve aldım.

Mesleğim gereği ellerimi sürekli yıkamak zorundayım. Yıkayamadığım zamanlarda da steril olması açısından kolonya masamın üstünde vazgeçilmezim. Bargello'da kolonya görünce kokularını denedim ve en fresh olan Marine'yi aldım. Fiyatı 11,50.-TL. Diğer kokularda meyve içeriği vardı ve ağır geldi. Fresh kokular her zaman candır.

Bakım güzeldir. Hepinize bakımlı ve bol okumalı günler dilerim.

Hoşça kalın.

Yorumlar