Ana içeriğe atla

Mimlendim ve Mimledim 5 - Hayallerimiz ve Biz

Merhabalar
Mimlenme yazılarım gelmeye, bende vakit kaybetmeden cevaplamaya devam ediyorum. Mimlenme yazıma buradan ulaşabilirsiniz. Bir Sincabın Günlüğüne mim için çok teşekkürler. Bakalım bu sefer neler sormuşlar. Ben neler söylemişim. Hadi cevaplara geçelim.
1- Hayal kurmaktan hoşlandığınız bir yer yada zaman dilimi var mı?

Hayal kurmak için zaman beklenmez ki? Aklına gelir ve bir bakmışsın hayallerdesin.

2- En çok neyin hayalini kurarsın?

Evlenmeden önce hep bir gün musiki yapacağım derdim. Güzel Sanatlar Şan Bölümünü asil olarak kazanıp, gidemeyen biri olarak hayalim hep bir Türk Sanat Müziği korosunda olmaktı. Orada sahne almak Türk Sanat Müziğini iliklerime kadar hissetmek isterdim. Nasip değilmiş olmadı. Evlendikten sonra güncelde hep tek bir hayalim var. Eşim ve oğlumla deniz kenarında bir evde yaşamak,yaşlanmak. Musiki bundan sonra eşimle akşamları deniz manzarası eşliğinde kahvelerimizi yudumlarken bize eşlik edecek.

3- Henüz gerçekleşmemiş ama ille de gerçekleşecek dediğiniz bir hayaliniz var mı? 

Musiki hayalim var. Ama bunun gerçekleşmesi artık çok uzak. Dinleyici konumunda şarkı çalarken eşlik etmekte yetiyor. 
Her şeyimi eşim ve oğlumun üstüne kuruyorum. Onlarla olan her şey benim için çok güzel ve çok özel. Tek hayalimi yukarıda yazdım ve onlarla gerçekleştirmek istiyorum. Olmazsa da sağlık olsun. Onlar yanımda olsun. Allah'ımdan başka da bir şey istemiyorum. 

Şimdide geldik mimlerimize. Aşağıdaki blogger arkadaşları mimliyorum. Cevaplayıp, cevaplarını benimle paylaşırlarsa çok sevinirim. 

Hepinize bol okumalı günler diliyorum.

Yorumlar