Ana içeriğe atla

Bitenler - Çöpe Gidenler 7


 
Merhabalar

Fotoğraflarını çektiğim ürünleri hemen çöpe gönderip, sizlere acil tarafından yazılarımı yazmaya devam ediyorum. Aynı zamanda da evimde temizlenmeye devam ediyor. Yoksa gerçekten eşimle kötü şeyler olacak. (Kendisi bu bitenlerin atılmaması yüzünden cinnetin eşiğinde zile bastı kapının açılmasını bekliyor.)


Hunca Care Laurel Garlic Defne ve Sarımsaklı saç kremini şampuanıyla birlikte kullandım. Şampuanı henüz bitmemiş olmasına rağmen saç kremi bitti. Ürünün doğal olmasını sevdim ancak saçlarımı yumuşatma ve tarama konusunda yardımcı olmasını maalesef yeterli bulmadım. Boyalı saçlara çok da uygun olduğunu düşünmüyorum. Bir alana bir bedava haliyle aldığımdan bir şişesi daha elimde mevcut. Ancak yeniden almayacağım. 


Avon Senses Ocean Surge erkek duş jeli. Erkek parfüm ve duş jellerinin kokularını sevdiğimden eşimin kullandığı bu ürünü denedim. Kalıcılık konusunda biraz daha iyiydi. Vücutta en azından bir süre kokusunu hissediyorsunuz. İlerde belki eşime yeniden alabilirim.


Avon Little Black Dress vücut spreyi kokusunu çok beğenerek aldığım halde maalesef tenime gitmedi.Bu nedenle bende atmak yerine banyo parfümü olarak kullandım. Yeniden alınmayacak.

Bugünlük benden bu kadar. Hepinize bol okumalı ve bakımlı günler dilerim.

Yorumlar