Ana içeriğe atla

04.08.2016 A101 Kitap Alışverişlerim

Merhabalar

A101 üst üste her hafta kitap verince malum bende dayanamadım ve her hafta kitapları almak için adeta tüm mağazalarını dolaştım. Bu haftaki kitapları gerçekten almak istediklerim olduğundan bulabilmek adına kaç mağaza gezdiğimi hatırlamıyorum. Yine geçen haftalarda yaşanan sevkiyat sıkıntısı maalesef vardı. Bir çok mağaza sevkiyat gelmediğinden ve müşterilerin ürün sormasından sıkılmış durumdalar. 


Geçen hafta perşembe günü yine A101 mağazalarında şölen vardı ki ve fiyatları yine sadece 3,95.-TL'ydi. Üstelik çok okunan kitaplarda bu indirimler olunca tadından yenmedi doğrusu.

Harlan Coben zaten benim favori yazarlarım arasında. Polisiye tarzında ve sonu tahmin edilemez kitaplar yazdığından gerçekten son sayfaya kadar soluk soluğa okuyorsunuz. Zor Oyun kitabı bende yoktu. Olmayan başka kitapları da var bakalım sırayla alıyorum.

Linda Howard Gözyaşlarımı Sildiğim Gün yine konusu ilgimi çeken alınacaklar listesinde olan bir kitaptı. Hatta arka kapak yazısını okurken içimin burkulduğu bir kitap da diyebilirim.

Michael Katz Krefeld Nefes kitabını arka kapağını okuyarak aldım. Macera ve polisiye türünde. Bu fiyata kaçırılmazdı. Polisiye ne de olsa okunur. Her türlü.

Tess Gerritsen zaten hemen herkesin bildiği polisiye, macera dalında favori yazarlar arasında. Kitaplarını merak ediyordum. Kitapları alınacaklar listemde olmasına karşın almak nasip olamadı. Bu fiyata bulunca ilk kitabını almış oldum.

Mai Jia Deşifre Deha kitabını açıkçası daha önce duymadım. Ancak arka kapak yazısında matematik falan geçince açıkçası ilgimi çekti. Öncelikli olarak kendim okumaya; matematik seven oğlumun yaşına içerik olarak uygunsa hediye etmeye karar verdim. 

Geçen haftaki A101 kitap indirimleri bu kadar. Üzerinden çok zaman geçmediğinden belki hâlâ daha mağazalarda bu kitaplardan bulabilirsiniz. 

Hepinize keyifli okumalar dilerim.

Yorumlar