Ana içeriğe atla

16.07.2016 Migros Kitap Alışverişlerim

Merhabalar

Otelden çıkışımızın ardından Side'de gezmeye başladık. Her ne kadar araçta klima olsa da Antalya sıcağında yine de bunaltıcı oluyordu.


Sidedeki gezintimizi tamamladıktan sonra içecek bir şeyler almak, aynı zamanda da itiraf ediyorum biraz da serinleyebilmek adına gördüğümüz Migros mağazasına kendimizi attık. İçeri girdiğimizde bizi karşılayan soğuk havayı anlatmaya gerek yoktur sanırım. Kızgın kumlardan serin sulara olayını bizzat yaşadık.

Her zaman olduğu gibi kendimi yine kitap raflarının olduğu bölüme attım. Her ne kadar romanlarda indirim olmasa da çocuk kitaplarında bir alana bir bedava yazısını görünce oğlumla birlikte çocuk kitaplarını talan etmeye başladık. İçlerinde oğlumda bulunan ve oğlumun okuduğu kitaplarda olduğundan dolayı eleme yaptık ve elimizde kalan sadece iki kitaptı. 

Biri Jules Verne Denizde Bulunan Çocuk, diğeri de Louis Pergaud Düğme Savaşları. Bu kitapların fiyatları ise normalde tanesi 4,00.-TL. Ancak biz ikisine 4,00.-TL'den sahip olmuş olduk. Oğlum henüz okumaya başlamadı ancak bizim oğlumla beyin jimnastiği yaptığımdan daha önce bahsetmiştim. Bu nedenle oğluma aldığım kitapları bende okuyorum. Söylemeden geçmek istemiyorum. Bundan sonra okuduğum çocuk kitaplarını da bloğumda yorumlayacağım. Çocuklarına kitap almak isteyen anne-babalara belki bir nebze de olsa ışık tutar düşüncesiyle. 

Herkese keyifli okumalar dilerim.

Yorumlar