Ana içeriğe atla

Eskişehir Kitap Fuarı Ephesus - Aylak Adam - Agapi ve Ren Yayınları

Merhabalar

Aslında ilk fuar yazımı yazdıktan sonra devamını getirmeyecek ve kalan resimleri yarın yükleyecektim. 

Fakat fuarın bitmesine çok az bir süre kala Eskişehir'de fuar olduğunu bilmeyenler varmış. Bu nedenle uykumdan feragat ederek sizlerle kalan fuar resimlerimi paylaşıyorum.

İlk yayın evi Ephesus. Stant görevlisi bayan Fatih Murat Arsal'ın 30 Nisan günü imza gününün olduğunu söylediğinde (ki ben zaten daha önceden biliyordum) yaşadığım yıkımı tahmin edemezsiniz. Tüm kitaplarını okumuş, karakterlerine aşık biri olarak Fatih Bey'e kitaplarımı imzalatamamış olmanın derin üzüntüsü içindeyim. Aynı gün bir de çok sevdiğim diğer bir yazar Fatma Erdek'in de imza günü varmış maalesef onu da kaçırdım.

Neyse Ephesus Standında %30 indirim var. Haberiniz olsun.
Aylak Adam Standındaki görevli beyefendi çok cana yakındı. Hatta özellikle bloğuma resimlerini koymamı rica etti. Asıl ben kendisine çok teşekkür ediyorum. Keyifli fuarlar diliyorum.


Agapi Yayınları da gayet güzel ilgilendiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. İndirimleri de güzeldi. Fuara özel Küçük Prens kitabı 5,00-TL Bu yazımızdaki son kitap evimiz de Ren Kitap. Yürüyen Ölüler Kitapları çok Dikkatimi çekti. Sanırım Vampir tarzı bir kitap. Okumak kısmet olursa sizlere yorumlarım. 

Şimdilik bu kadar keyifli okumalar ve keyifli fuarlar.
Yorumlar