Ana içeriğe atla

Aylem Güngördü - Az Mantıklı Konuş Kitap Tanıtımı


Merhabalar

Aralık ayı başlarında raflarda yerini alan ve wattpadde yayınlanıp bir çok kişi tarafından sevilip zevkle okunan bir kitapla geldim. Aylem Güngördü Az Mantıklı Konuş.
Kitabı okuyanlar eğlendiklerini söyleseler de ben asıl arka kapak tanıtımına takıldım. Ne demek tanımadığınız her adamın teklifini gerçek aşkı bulabilmek adına kabul etmek? Bu gerçekten çok ilginç. Ayrıca en yakın arkadaşınız da durup dururken neden böyle bir teklifle size gelsin deli mi bu? Ya da gerçekten size kabul ettirebileceği cazip bir teklif olmalı. Yoksa insanın gerçekten balatalarını çizmiş, akıl noksanı olması lazım.

Kitap halini okuyanlar arasındaki yorumlara göz attığımızda çok iyi olduğunu söylüyorlar. Çok da güldüklerini. Ayrıca wattpadde de ilk bir kaç bölümünü okudum açıkçası eğlenceli bir kitaba benziyor. Yakın zamanda alışveriş sepetine eklemek istiyorum çünkü gülmek ruha çok iyi geliyor ve benim bu aralar gülmeye ve ruhumun şöyle eskilerden arınmasına, kendine gelmesine çok ama çok ihtiyacım var.

Hadi bakalım herkese keyifli okumalar.

Tanıtım Bülteninden

Bir gün en yakın arkadaşınız siz evde sürekli pinekleyip aşk filmleri izlerken, sizinle hayatınızı değiştirecek bir anlaşma yapsa ne derdiniz? Hatta biraz daha açalım... Bu anlaşmanın içeriği, tanımadığınız her adamın görüşme teklifini gerçek aşkı bulabilmek için kabul etmek zorunda olmanız olsa? Cevabınızı duyuyor gibiyim. Hayır değil mi? Ben ne yaptım? Kabul ettim! Gerçek aşkımı buldum mu sizce? Gelin size şunu baştan bir anlatayım...

Basım Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 220

Papillon Yayınları

Yorumlar