Ana içeriğe atla

Işıl'ca - Bekir Kitap Tanıtımı

Işıl Hanım'ı tanımam Duygu sayesinde oldu. Allah'ım o nasıl bir kitaptır ki Sado'ya resmen aşık oldum. (Aman eşim duymasın :))
Zaten kitaplarla kafayı yediğimi düşünüyor resmen kendi kafama sıktım sanki. Neyse konumuza dönelim.

Uzunca bir zamandır Işıl Hanım'dan beklenen kitap en sonunda raflardaki yerini aldı ve ben inanılmaz mutluyum. Bekir tüm kitaplarımızdaki ağır abi. Onun her şeye çözüm bulan o hali yok mu? Kan olabilmek gerçekten de tam Bekir'e göre. 
Duygu'yu okurken açıkçası Bekir'i çok merak etmiştim. Sonrasında çıkan Ali'm kitabı ise zaten bize Bekir'in geleceğinin sinyallerini vermişti. Sonunda sevgili yazarımız bizi Bekir'imize kavuşturdu. Ateşli Selma'sı ile olan yolculuğunu ve onun dünyasını okumak da ayrıca bir zevk olacak.

Aslında Işıl Hanım'ın kitapları hakkında yazılacak çok şey var. Karakter seçimlerinde de gerçekten çok başarılı. İnsan birini okurken diğerinin dünyasını da merak etmeden duramıyor. Peki ya bu develerin üç kitapta anlatılan hayatı bize yeter mi? Tabii ki de yetmez. Ben ısrarla ve inatla Duygu ve Sedat'ın devamını bekliyorum. Nitekim yazara bu konuda bildiğim kadarıyla yoğun bir baskıda söz konusu. Bu kadar okur Bekir'den sonra Sedat'ı kısaca Sado'yu büyük bir merakla bekliyor ve umarım Işıl Hanım'da Sado'yu bizlere yazar, keyifle okuruz. 

Işıl Hanım'ın kitaplarını size şiddetle tavsiye ediyorum. Nitekim benden başka okuyan diğer arkadaşlarım da aynı düşünceler. 

Neydi Ali Candı, Bekir Kandı ve Sedat AŞKTI. 

İyiyim. İyiyiz. Biz Hep İyi Oluruz.

Keyifli Okumalar Dilerim.

Tanıtım Bülteninden

Yaşam, Umut Üzerine Kurulan Camdan Bir Dünya… Aşk; Bekir’in kaderine yazılmış bir vuslattı ve savaşmadan bu aşka ulaşamayacaktı. Yıllar boyu sadakatle savaşacak, ruhunun karanlığını aşkıyla aydınlatacaktı... Her şeye rağmen sabırdı aşkı... Ne geçmişi... ne geleceği... ne umutları yön verecekti hayatına. Dua olacak bir cümle girecekti ailem diyeceği insanlarla birlikte karanlık çökmüş öksüz ruhuna... İyiyim... İyiyiz... Biz hep iyi oluruz. Yıllarca içini kemiren kimsesizliğe, ailem diyeceği, uğruna canını vereceği insanlarda bulduğu sevgi cevap verecekti. Kan olmak değildi mesele... Mesele can olmaktı...

Baskı Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 464

İndigo Kitap

Yorumlar