Ana içeriğe atla

Afra İrem Duman - Efgan Kitap Tanıtımı

Merhabalar

Kitap tanıtımlarımın başladığı ilk günde sizlere yakın zaman içinde facebook sayfamızda yarışması biten Afra İrem Duman'ın Efgan kitabını tanıtmak istiyorum. 
Kitabı henüz okuma şansım olmadı ancak yazarı tanıdığım kadarıyla genç ve güler yüzlü biri. Her zaman yeni ve genç yeteneklere şans verilmesi taraftarı olarak Afra İrem Duman'ın ilk kitabı Efgan da kendisine bolca başarı diliyorum. İlk adımlarını attığı bu yolda mürekkebi hiç bitmesin.Bol okuru olsun.

Kitabı okuduktan sonra ayrıca sizlere yorum yazacağım ki; okuyan arkadaşlar var ise kendilerinden  spoiler vermeden yorumları da ayrıca rica ediyorum. 

Keyifli Okumalar Dilerim.

Tanıtım Bülteninden

“Ne var, ne! Öldüm mü filan diye mi kontrol ediyorsun?! Allah kahretsin ki hâlâ yaşıyorum! Arayıp durma artık, yeter! Yalnız kalmak istiyorum!” dedim bağırarak. Bekledim, bekledim ve sonunda karşı taraftan ses geldi. “Dilhun?” Nefesim kesilir gibi oldu bir an. Çoktan kendime küfür etmeye başlamıştım bile. Hızla telefonu kulağımdan uzaklaştırıp kiminle konuştuğuma baktım. Telefonda ki Efgan Köşe’m yazısını görünce sanki sesini duymamışım gibi yine nefesim kesildi. Şaşkın bir şekilde telefona bakarken yine sesi ulaştı kulaklarıma. “Orda mısın? Dilhun?”

Sayfa Sayısı : 451

Basım Yılı : 2015

Peon Kitap

Yorumlar