Ana içeriğe atla

Gün Grubu Gelen Kitaplarım

Merhabalar

Hatırlarsanız geçmişteki yazılarımda altın günü yapar gibi kitap günü yaptığımızdan bahsetmiştim. Toplamda altı kişilik olan bu gün grubumuzun ikinci ayı bendeydi ve o ay kargocu kapımdan ayrılmadı.
İşyerindekiler her ne kadar bu durumdan hoşnut olmasalar da ben gayette halimden memnundum. Her ne kadar kitapları paylaşma sürem gecikmiş olsa da sizlerle gelen kitaplarımı paylaşmak istedim. Belki içinden sizlerin ilgisini çeken ve okumak isteyecekleriniz olabilir.

Alan Drew Gölge Adam kitabını Nemesis Yayınları çıkardığından beri merak ediyordum. Kitap listesi çıkarırken hemen gelsin diye listeye ekledim. 

Kafesteki Cennet yakın zamanda raflarda yerini aldı. Sosyal medyada okuyucu yorumları da olumlu olunca açıkçası kendim almayı bekleyemedim ve gün listesine dahil ettim.

Julie Garwood kitaplarını ise kendime almadım. Samsun'daki kitap kardeşi bu yazarın kitaplarını çok beğeniyor ve bu kitaplar kendisine gidecekler arasında. Ama öncesinde tabii ki de okunacaklar ve blogda yorumu olacak.

Sevgili gün arkadaşlarıma buradan yeniden teşekkür etmek istiyorum. Keselerine bereket. 

Kitaplar farklı zamanlarda geldiğinde yanlarında gelen küçük hediyeleri paylaşmayı unuttum. 

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kitap gruplarına katılın. Kitap gün gruplarında yer alın. Kitap kardeşi edinin. Bu güzellik tarif edilemez.

Hoşçakalın.

Yorumlar

 1. Çok güzel bir etkinlik, kitaplar da öyle. Tebrikler.

  YanıtlaSil
 2. aaa ne güzel bi gün bu.. süper fikir ya..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet çok güzel bir fikir. Kendi arkadaş çevrenizle de yapabilirsiniz. İllaki tanımadıklarınızla olacak diye bir şey yok :)

   Sil
 3. Ya yine muazzam bir fikir. (yorum yazamıyordu gözü sol alttaki örümcek ağı kitap yorumuna takılmıştı. Oraya gidiyordu.)

  YanıtlaSil
 4. keyifle okuyup yorumlayın.:)) hakikaten çok güzel bir gün.:))

  YanıtlaSil
 5. Güzel kitaplar. Keyifle okuyun...

  YanıtlaSil
 6. Çok güzel bir fikirmiş gerçekten keyfiyle okuman dileğiyle canım benim sevgiler 😊🌸

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sağol canım. Evet okumaya teşvik ve yeni dostlar edinmek için güzel bir yöntem. Tavsiye ederim :)

   Sil
 7. Bu gruba nasıl dahil oluyoruz :D Başarılı bir etkinlik olmuş...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu gruba facebooktaki https://www.facebook.com/groups/316655832107239/ Kitap sevenler kulübü grubundan katıldım. Burada zaman zaman kitap kardeşliği, hediyelşme etkinlikleri ile ilgili paylaşımlar yapılıyor. Bu paylaşımları takip ederek dahil olabilirsin :)

   Sil

Yorum Gönder

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.