Ana içeriğe atla

La Mira Otel Alaçatı / İzmir

Merhabalar

15 tatildeki iznimizde tatilimizin bir kısmını termal tesislerde geçirmiştik. Kalan 4 günlük kısmını da Alaçatı'yı çok merak ettiğimizden Alaçatı'dan yana kullandık.
Alaçatı'da konaklayabileceğimiz butik otel arayışındayken La Mira Otel tesadüfen karşımıza çıktı. Malum kış mevsiminde gideceğimizden dolayı hem temiz, hem de fiyat performans olarak uygun yer bulmakta zordu. 

La Mira Otel oda-kahvaltı hizmet veren 8 odalı butik bir otel. İşletme sahibi Anıl Bey hem genç, hem de çok ilgili biri. Konakladığımız süre boyunca bizimle sürekli olarak ilgilendi. İkram Türk kahveleri çok güzeldi. Bize bölge ile ilgili bilgiler verdi. Gezmemiz, mutlaka görmemiz gereken mekanları anlattı. 

Otel tertemiz ve odalar çok otantikti. Cibinlikli yataklarda yatmak insanın kendini iyi hissetmesini sağlıyor. Özellikle yatakları acayip rahattı. İçinden çıkmak istemedik. Tesisin en güzel odasını tahsis etmişlerdi. 

Kahvaltıları kesinlikle çok doyurucuydu. Kahvaltıda aşağıda fotoğraflarını göreceğiniz Eskişehir'in peksimetine benzeyen pişi tarzı bir hamur ile tadına bakabilmemiz için boyöz bile ikram edildi. 

Otelin havuzu var ve yazın geldiğinizde havuzu kullanabilirsiniz. Biz mevsiminde gitmediğimiz için sadece manzarasından faydalanabildik. Gittiğimiz mevsim kış olduğundan klima ısıtması yeterli olmadı ve bize ilave ısıtıcı ile yorgan hizmeti de verdiler. Gerçekten rahat etmemiz için ellerinden ne geliyorsa yaptılar. 

Alaçatı'da tekrar konaklayacak olsam kesinlikle tercih edeceğim mekanlardan biri La Mira Otel. 

Rezervasyon yaptırmak isteyenler için Anıl Bey'in telefonu: 0 541 491 19 25
Tesisi detaylı incelemek isteyenler için web adresi : La Mira Otel

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize iyi bakın. Hayat kısa. Gezin. Kendinize zaman ayırın. Okuyun ve yeni yerler keşfedin.

Hoşçakalın.

Yorumlar

 1. Bu tip otellere bayılıyorum.Bu da çok güzelmiş.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet çok güzeldi. Mevsim dışı gittiğimizden dolayı çok sakindi. Resmen kafa dinledik.

   Sil
 2. Çok güzelmiş. Emeğine sağlık. Yolumuz düşerse konaklamak isterim.

  YanıtlayınSil
 3. alaçatı çok gittim ama hiç kalmadım, aklımda olsuuun :)

  YanıtlayınSil
 4. Resimler müthiş! Gidersem aklımda bulunsun bu yer. Teşekkürler. :)

  YanıtlayınSil
 5. Ne güzel yer cok begendim 😊

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım bende çok beğendim. Odalardan çıkmadan tatili geçirebilirsin o derece rahattı.

   Sil

Yorum Gönderme

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.