Ana içeriğe atla

Eskişehir Pino Hamburger

Merhabalar

Eskişehir'e geldiğinizde yemek yenilecek mekanlarla devam ediyoruz. Aslına bakarsanız özellikle yazısını yazmak için gitmemiştim. Oğlumla kursa giderken yemek yemek için girdiğimiz bir mekandı ama sizlere de tavsiye edebileceğim bir yer olduğundan hemen fotoğrafladım.

Pino Hambuger Eskişehir'in en eski mekanlarından. Kuruluş yılı 1978. Hamburger dışında da farklı lezzetler sunan bir tesis. Buraya geldiğinizde hamburger menü dışında size Pino tava menüyü önerebilirim. Pizzaları da gayet başarılı.Biz oğlumla gittiğimizde oğlum hamburger çok sevdiğinden iki tane hamburger menü alıyoruz. Yanına 8'li misket piliç alıyoruz çünkü 2 menü alınca fiyatı 3,90.-TL oluyor. Oğlum misket piliçleri çok seviyor. 


Pino'nun hamburgeri bilinen lezzetten farklı. Köftesi anne köftesini anımsatıyor. Eskişehir'de hamburger yediğimiz iki mekan var. Diğerini de yakın zaman içinde paylaşacağım inşallah. 


Hambuger menüde hamburger, içecek ve patates kızartması bulunuyor. Şu anda kampanya var ve iki menü fiyatı 19,50.-TL Misket piliç ile toplam 23,40.-TL ödeme yaptık. 


Pino'nun Eskişehir'de çeşitli yerlerde toplam 8 şubesi bulunuyor. Eğer Eskişehir'e geldiyseniz ve canınız hamburger, pizza yemek isterse mutlaka Pino'ya uğrayın derim.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize çok iyi bakın. Okumayı, hayata gülümsemeyi ve insanları sevmeyi unutmayın. Mutlu pazarlar.

Hoşçakalın.

Yorumlar