6 Mayıs 2017 Cumartesi

Sorularla Blog Partisi

Merhabalar
Annesinin Prensesi çok güzel bir etkinlik daha başlattı ve katılmasam olmazdı. Zira ilk etkinliği olan bloglar arası röportaja katılmıştım ve sevgili Ece Abla ile mükemmel bir ekip olup, bana göre çok da başarılı bir röportaj çıkarmıştık. Bu sefer ki etkinlik biraz daha uçuk kaçık gibi geldi. Aklımıza esen bir soruyu yazdık. Eşleşme sonucunda da bu soruları cevapladık. Hadi buyurun bakalım. Bana denk gelen grup arkadaşlarım neler sormuş? Ben ne cevaplar vermişim?
İlk olarak sevgili Şeyda'nın Günlüğü'nün sorusu:

Sizi en çok mutlu eden 3 şey söyleyin.

Eşim ve oğlumla geçirdiğim zaman beni inanılmaz mutlu eder. Onlarla uyumak, yeni güne uyanmak bile ayrı bir keyiftir ve verdiği mutluluğun tarifi yoktur. Allah'ım acılarını göstermesin. 

Tabii ki en mutlu olduğum anlardan bir diğeri kitaplar. Kitap alışverişi yapmak, kitapla ilgili her türlü organizasyona katılmak, saatlerce kitap okumak. Kütüphaneleri ve kitapçıları kitap almayacak olsam dahi kokusunu içime çekerek dolaşmak. Genel olarak kitaplarla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü şey beni mutlu eder. Kitapsız bir hayat düşünemiyorum.

Son olarak insanlara yardım. Birine yardım etmenin mutlululuğu yaşayan herkesin yüzü güler. Hep iyilik olsun hayatımızda. Hep iyilik yapalım. İnsanlara yardımcı olduğumda içim daha bir rahat oluyor. Başımı yastığa koyduğumda daha huzurlu uyuyorum. Bu nedenle de yardım ve iyilik benim vazgeçilmezim. Allah hep veren el yapsın inşallah.

Sırada sevgili Hazal'ın Dünyası'nın sorusu var.

Erkek olsaydınız nasıl bir erkek olurdunuz?..:))

Ben erkek olsaydım ağır abi bir erkek olurdum. NET. Zaten arkadaşlarımda iyi ki erkek olmamışsın der. Eğer bir karaktere benzetmek gerekiyorsa da kesin Kadir İnanır ya da Cüneyt Arkın gibi olurdum. Kurallarım, prensiplerim vardır ve asla vazgeçmeyeceğim değerler. Bu uğurda ne gerekiyorsa yaparım. Asla tavizim yoktur. Silmem gerekiyorsa silerim. Geriye dönüp bakmam bile.

Benden bu kadar. Etkinlikte emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Yeni yazımda görüşünceye kadar hoşça kalın. Kitap okumayı unutmayın.

Sevgiler ve Hayırlı Cumalar.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder