29 Mayıs 2017 Pazartesi

26.05.2017 A101 Kitap Alışverişim


Merhabalar

Bir yerlerde Beyda kızımız yine ve yine rahat durmuyor. Yine kitap alıyor. Eşi ağlıyor. Diyor "Beyda alma." Beyda dinlemiyor. Çıldırmış gibi kitap alıp, kitap okuyor. Kredi kartı da ağlıyor, feveran halinde. Ay sonunda ekstre çarşaf çarşaf olmuş ama Beyda laf dinlemiyor. Yine alıyor. Hep alıyor.
Malumunuz ben hiç sevmem ama nasıl olduysa yine kitap alıvermişim. Bakalım neler almışım.

İtiraf ediyorum; bu kez A101'deki indirimi kaçırmışım. Arkadaşımın biri sosyal medyada paylaşınca yüreğime oturdu. "Nasıl kaçırmışım" dedim. Hemen akşamına işten çıkar çıkmaz A101'de aldım soluğu ve sürpriz. Kitapların hepsinden vardı. Ben de topladım. Fiyat 3,95.-TL Halen daha almak isteyenler varsa belki kalmıştır diye bu yazıyı öne çektim ve hemen paylaştım sizlerle. 

Cynthia Swanson Tozlu Rüyalar Kitapçısı alınacaklar listemde bekliyor ve kitabı açıkçası çok da merak ediyordum. Aslında kitap almaya da sadece bu kitap için gitmiştim ve bulabileceğimden de çok endişeliydim. Bu kitapla birlikte diğer kitaplarda bonus oldu.

Linda Howard Aşk Tuzağı kitabını da yine A101'den indirimli olarak almıştım. Zamansız Fırtına'yı görünce hemen aldım. Yazarın kitaplarını okumak henüz nasip olamadı ama okuyanlar kaleminin iyi olduğunu söylüyor.

Celeste NG Sana Söyleyemediğim Her Şey kitabı da benim için sürpriz ve bonus kitap. Zira alınacaklar listemde bekliyordu ve bu fiyata bulduğum için inanılmaz mutlu oldum.

Melisa Senate'nin Kırık Kalpler Tamircisi ve Aşk Tanrıçası'nın Yemek Okulu kitaplarını duymuştum. Ama almaya fırsatım olmamıştı. Sevme Beni Yanarsın kitabı ise yazarın son çıkan kitabı. Sanırım benim şezlong kitaplarından olsa gerek. Yazarın son kitabı alarak yazarın kalemiyle tanışacağım. Bu seferde böyle olsun.

Şu anda aldığım kitaplardan var mıdır? bilemiyorum ama siz yine de A101 mağazalarına bir bakın isterseniz. Belki de içlerinden kalanlar vardır. Fiyatları gayet uygun. Kaçırmayın.

Yeni yazımda görüşmek üzere.

Hepinize Hayırlı Ramazanlar ve İftarlar. Allah tuttuğumuz oruçlarımızı kabul etsin inşallah.

Hoşça kalın.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder