16 Mayıs 2017 Salı

22.04.2017 Yver Rocher Alışverişim

Merhabalar

Herkesin öve öve bitiremediği Yver Rocher markasını uzun zamandır denemek istiyordum. Elimdeki banyo malzemeleri de bitmek üzere olunca hadi dedim deneyeyim. Bakalım neler almışım.Yver Rocher Duj Jeli Badem-Portakal Çiçeği kokusunu çok sevdim. Ferah bir kokusu var. İki ürünlü paket yapmışlar ve normal fiyatından yaklaşık 10,00.-TL gibi bir indirimi  vardı.Yves Rocher Saç Oluşumunu Destekleyen ve Dökülmeyi Engelleyen Şampuan. Saç dökülme problemim malum. Saç dökülmesini engellemesiyle ilgili bir sürü duyum aldığım bu şampuana bir şans vermek istedim. İçeriğinde Organik Beyaz acı bakla ve proteinler mevcut. Umarım verdiğim paraya değer.Yver Rocher Besleyici Saç Kremi. Saçlarımdaki boya nedeniyle saç kremi kullanmam gerekiyor. Bu nedenle de Organik Yulaf ve Badem Yağı içeren saç kremini aldım. Daha önce başka bir markanın bu içerikteki saç kremi saçlarıma iyi gelmemişti ama umarım bu iyi gelir.Yver Rocher Renk Koruyucu Saç Spreyi. Diğer adıyla durulanmayan saç spreyi de diyebiliriz. Duş sonrası saç bakımı ve renk koruması için aldım. Aynı zamanda da boyanın daha uzun süre kalıcı olmasını. Vaadlerini yerine getiriyorsa vazgeçilmez bir ürün olabilir diye düşünüyorum.


Yver Rocher alışverişim bu kadar. Ürünlere toplam 133,00.-TL ödedim. Fiyat olarak pahalı. Fakat içinde paraben, silikon vb. ürünler bulunmuyor ve hayvanlar üzerinde de test edilmiyor. Umarım övdükleri kadar vardır ve verdiğim paraya değmiştir.

Kullandıktan sonra ürünlerle ilgili ayrıntılı yorum gelecek.

Ayrıca sizlere Yver Rocher sadakat Karttan bahsetmek istiyorum. İlk alışverişinizde sizlere bir kart çıkarılıyor ve bu kartla puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz. Her 1,00.-TL 1 puan. Ürünlerin belli puanları var ve bu puana eriştiğinizde o ürünleri satın alabiliyorsunuz. Örneğin Duş Jeli 200 puan gibi. Tamamen puanını kafadan attım. Yani bunun gibi puanlara karşılık gelen ürünler satın alabiliyorsunuz. Kartı ilk çıkardığınız tarihten itibaren bir ay içinde ilk alışverişinizde sizlere bir şampuan hediye ediliyor ve mağazadaki tüm ürünlerin indirimsiz fiyatları üzerinden %30 indiriminiz mevcut. Doğum günlerinizde de size özel indirimler ve hediyeniz de oluyormuş. Bunu daha deneyimleme şansım olmadı. Olursa size ayrıca yazarım. Zaman zaman kartınıza özel indirimler de oluyormuş. Fakat internet üzerinden yapılan alışverişler maalesef puana işlemiyor. Bu kart sadece mağazalarda geçerli. Bana göre bu uygulama saçma olmuş. Kart sonuçta o şirkete aitse internet satışları da sonuçta onların cebine giren para. Mağaza ya da internet satışı ne fark eder ki. Anlayacağınız puanlarınızın heba olmaması adına mağazaya gitmeniz gerekiyor.

Herkese bakımlı ve kitaplı günler. 

Yeni yazımda görüşmek üzere. Hoşça kalın.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder