Ana içeriğe atla

Bitenler - Çöpe Gidenler 8

Merhabalar
Çöp eve dönüşmeye ramak kalan evimden tek tek ürünlerin fotoğraflarını çekerek, çöp eve dönüşmesini direkten döndürmeye devam ediyorum. Bakalım neler bitmiş, neler çöpe gitmiş. Hemen yazımıza geçelim.Loreal Elseve Komple Onarıcı 5 2'li Bakım İksirinden yine bir şişe daha bitirdim. Bu ürünle ilgili duygu ve düşüncelerimi buradaki yazımda yazmıştım. Sevdiğim bir ürün. Yine alacağım. 

Avon Advance Techniques Strengthen and Protect durulanmayan saç kremini arkadaşım çok büyük tavsiyelerle almamı sağlamıştı. Ancak ben hiç memnun kalmadım. Saçlarımda yapış yapış bir his, kuruduğunda da sanki jöleli yada spreyli gibi bir sertlik oluştu. Saçlarım sönük bir hal aldı. Bir kaç kez kullanıp bırakmıştım. Atılacak ürünlerin arasında yerini aldı. Neredeyse dolu durumda. Maalesef bir daha almayacağım bir ürün.


Deborah BB Cream 5 in 1 Fondöten bu zamana kadar kullandığım tüm fondöten ve bb kremler arasında tenime en çok uyan ve en doğal olanı. Kokusunu, kalıcılığını ve ten uyumunu çok sevdim. Harika. Deborah markasından ne alırsam alayım pişman olmadım. Ürünün rengi ile ilgili buradaki yazıma göz atabilirsiniz. Anneler günü indiriminden elimde ürün olmasına rağmen iki tane almıştım. Yaz döneminde çok fazla kullanmadığım için bu iki üründen birini daha yeni açabildim. Bu ürünlerle kışı çıkarırım sanırım. Bir daha ki Anneler Günü indiriminden yenilerini alırım diye düşünüyorum. 

Hepinize bakımlı ve bol okumalı günler diliyorum. Hoşça kalın.

Yorumlar