Ana içeriğe atla

Marc Raabe - Şok Kitap Tanıtımı

Merhabalar

Geçenlerde gözüme ilişen ancak sizlere yazmaya fırsat bulamadığım ve tanıtımını okurken benim tüylerimin ürpermesine neden olan bir polisiye, gerilim, cinayet kokan bir kitap Marc Raabe Şok.
Yazar bu kitabı yazarken ne düşündü, sonunu nasıl bağladı bilmem ama ortada manyak derece de bir psikopat olduğu kesin. Adam artık nasıl bir psikolojiye sahipse cesetlerle dolu bir odaya da sahip. Düşününce bile insanın tüyleri diken diken oluyor.


Psikolojik Gerilim romanımız olan Marc Raabe Şok kitabını alınacakların en üst sırasına aldım. Çünkü gerçekten konusu bir hayli ilgimi çekti. Ben de mi psikopata bağlıyorum acaba?

Keyifli Okumalar Dilerim.

Tanıtım Bülteninden


Uykusuz Gecelere Hazır Olun!

Laura, yüzü dövmeyle kaplı bir adam tarafından kaçırılır ve birbirine benzeyen kadınların cesetlerinin sergilendiği bir odaya hapsedilir. Kadınların hepsi Laura’ya benzemektedir… Fakat adam onu öldürmez ve kısa bir süre sonra da serbest bırakır.
Laura’dan haber alamayan Jan, yıllar sonra bulduğu eski aşkının başına bir şey geldiğine emin olmasına rağmen kimseyi buna inandıramadığı için kadının izini tek başına sürmeye karar verir. Ancak dövmeli adamın uyarısı gecikmez. Jan, Berlin’e döndüğünde buzdolabında komşusunun cesediyle karşılaşır, kadının alnına kanlı bir mesaj yazılmıştır: LAURA DEĞİL. 

Jan, Laura’nın geçmişine indikçe dehşet verici gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Üstelik sevdiği kadını ararken hem polislerden hem de psikopat bir katilden kaçmaktadır. Kendisini bekleyen karanlık bir uçuruma doğru sürüklenirken cevabını öğrenmek istediği tek bir soru vardır: Laura aslında kimdir?
“Baştan sona hiç düşmeyen temposuyla nefesinizi kesecek bir psikolojik gerilim…”
Denglers-buchktirikde
“Elinizden bırakamayacağınız bir kitap… Bittikten sonra uzun süre gözünüze uyku girmeyecek.” 
Krimi-couchde
“Zekice kurgulanmış bir gerilim… Her sayfada yeni bir sürprizle karşılaşmaya hazır olun.”
Westdeutsche Zeitung


Basım Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 376

Pegasus Yayınları

Yorumlar