Ana içeriğe atla

2.Büyükçekmece Kitap Günleri 01 - 09 Eylül 2018

Merhabalar

Yazı bitirip sonbahara girmeye hazırlandığımız son yaz günlerinde artık yavaş yavaş yurdumuzun dört bir yanında fuar haberleri gelmeye başladı.
Bugün İstanbul Büyükçekemece'deyiz. Buyurun o zaman fuar detaylarına hep beraber göz atalım.İstanbul Büyükçekmece Belediyesi'nin katkılarıyla Belediye Hizmet Binası Avlusunda bu yıl 2.düzenlenecek kitap günleri 01. Eylül 2018 Cumartesi günü başlayacak ve 09 Eylül 2018 Pazar gününe kadar ziyaretçileriyle buluşacak. 

Sabah saat 10:00'da ziyaretçi kabul etmeye başlayacak olan Meydan akşam saat 21:00'a kadar gezilebilecek.

Yazar ve şair imza günleri, etkinlik takvimi ve fuarla ilgili her türlü detaya Büyükçekmece Belediyesi facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

2.Büyükçekmece Kitap Günlerinin Onur Konuğu ise Emre KONGAR.

Enver AYSEVER, Sinan MEYDAN, Hanefi AVCI, Kerimcan KEMAL, Bahar FEYZAN, Cenk SÖNMEZSOY, Murat TAVLI, Saygı ÖZTÜRK, Mustafa BALBAY, Tuncay ÖZKAN, Göktuğ CANBABA, Ayşenur ARSLAN, Ömür KURT, Nasuh MAHRUKİ, Osman BALCIGİL, İhsan ELİAÇIK ve Nebil ÖZGENTÜRK gibi isimleri de konuk edecek. 

Ayrıca Semra ATASOY yazarlık atölyesi ve İrfan ÜNALAN karikatür atölyesi de kitap günleri kapsamında ziyaretçileriyle buluşacak.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize çok iyi bakın. Hafta sonu bu güzel kitap günleri etkinliğini kaçırmayın. Unutmayın okumak her zaman iyi gelir.

Hoşçakalın.

Yorumlar

Yorum Gönder