Ana içeriğe atla

Bulalım Yayında

Merhabalar

Yakın çevrem bilir. Benim kendi oğlumdan ayrı bana anne diye hitap eden bir oğlum, üç kızım ve iki torunum daha var.
Manevi evlatlarıma ve bana bu yaşımda torun sevgisini yaşatan manevi torunlarıma selam olsun. 

Yakın zamanda manevi oğlum kendisine bir blog açmaya karar verdi. Hatta hayata geçiş süreci de çok yeni. Üç günlük. Kendisine bu konuda tam destek veriyorum.  Kendi mesleği yazılım olduğundan bloğu da kendisinin mesleği ile alakalı olacak tabii ki. Uzun zamandır kafasında tasarladığı aradığımız her türlü adresin ve iletişim bilgisinin bulunabileceği bir blog açtı. 

Bulalım adını verdiği blog da her türden adres ve iletişim bilgisi olacak. Kendisinin bu zamana kadar elinde olan bir çok firma bilgisi mevcut. Ancak benden blogda bloğunu paylaşmamı istedi ve bende seve seve kabul ettim.  Siz blog arkadaşlarımın yayınlamasını istediğiniz firmalar varsa herseybulalim@gmail.com mail adresine mail olarak adres, telefon, e-posta ve adreslerini göndermenizi rica ediyorum. Şayet varsa firmanızın önden çekilmiş fotoğrafını atarsanız onu da firma resmi olarak bilgilerinin üstünde yayımlayacak. 

Ayrıca çevrenizde yayımlanmasını istediğiniz yerler varsa onların da bilgilerini atabilirsiniz. İlla ki firmanın size ait olması gerekmiyor. İçerik olarak bir rehber niteliği taşıdığından sadece firma değil, eğlence  mekanı, yemek, otel vb. artık aklınıza ne gelirse de gönderebilirsiniz. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim. 

Sevgili manevi oğlumun işi çok zor. Süreç sabır isteyen bir süreç. Umarım başarılı da olur. İstediği şekilde bir site oluşturabilir.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, hepinize mutlu geceler.

Yorumlar

 1. Bloğu hayırlı uğurlu olsun. Hepimiz birçok şey umarak başladık, kimimiz umduğunu buldu kimimiz bulamadı... Ama, öyle veya böyle bloglarımız hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Darısı manevi oğlunun başına :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kalemderi;
   Çok teşekkürler. Allah herkesin emeğinin karşılığını versin inşallah :)

   Sil
 2. Umarım başarılı olur, hayırlı olsun.

  YanıtlaSil
 3. Evt ya ne güzel bir girişim..Hayırlı uğurlu olsun o zaman..✔ Sağ tarafa takip listesi de ekleseydi iyi olurdu hehalde..İşi zor ama süreç isteyen bir girişim..İlk adımı atmış ya gerisi gelir çorap söküğü gibi..Başarılar dilerim manevi oğlunuza..✔😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ertuğrul;
   Söyledim izleme butonu aktif şu anda :) Çok teşekkürler.

   Sil
 4. Güzel fikirmiş hayırlı olsun :) Karikatür de çok komikmiş :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özlem Kutlu;
   Bende çok güldüm :) Çok teşekkürler.

   Sil
 5. Hayırlı olsun blogu, yolu açık olsun! 🌸

  YanıtlaSil
 6. Hayırlı olsun o halde, önemli olan niyet, sabır ve azim. Uzun ve ferah bir yolu olsun umarım.. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. herteldenşef;
   Çok teşekkürler canım. Evet sabır ve azim önemli. Onda da bolca var maşallah. Bakalım ne olacak? Nerelere gelecek. Göreceğiz :)

   Sil

Yorum Gönder

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.